موضوعات
آمار کاربران

نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خيلي بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 165
نظرات : 2
روستاي زرده|zardeh: اينترنت

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

حتماً بارها برای شما اتفاق افتاده که لیست ایمیل مثلاً ۱۰۰۰ نفر رو در یک فایل اکسل یا …داشته باشید و بخواهید به آنها ایمیل بزنید. روش های مختلفی برای انجام این کار هست مثلاً استفاده از نرم افزار های ارسال انبوه ایمیل و …که هر کدام مشکلات خاص خودشان را دارند. یکی از بهترین و ساده ترین روش ها، استفاده از جیمیل و importکردن ایمیل ها به لیست کانتکت های جیمیل است. در ادامه به صورت مفصل و گام به گام در این مورد توضیح میدم.

گام اول :

از طریق جیمیل وارد ایمیل خودتون بشوید.

گام دوم :

از سمت راست بر روی نوشته Gmailکلیک کرده از منوی باز شده Contactsرو انتخاب کنید.

گام سوم :

در صفحه باز شده مطابق تصویر زیر، روی گزینه moreکلیک کرده و Importرا انتخاب کنید.

 

گام چهارم :

پس از انتخاب importپنجره زیر برای شما باز می شود که از شما آدرس فایلی که در آن لیست ایمیل ها قرار دارد را باید به آن بدهید و کلید importرا فشار دهید.

مهمترین قسمت این آموزش همین قسمت است، یعین ساخت لیستی از ایمیل ها و اینکه جیمیل چه فرمتی را برای ورود اطلاعات از شما می پذیرد ؟

برای وارد کردن اطلاعات در جیمیل، بهترین فرمت، فرمت CSVاست. کافیست نرم افزار اکسل را باز کرده و مطابق شکل زیر اطلاعات را در سطر ها وارد نمایید. فقط پُر کردن فیلد مربوط به آدرس ایمیل اجباری است. در هر سطر یک آدرس ایمیل قرار می گیرد. بعد از وارد کردن همۀآدرس ها کافیست فایل را با فرمت CSVدر اکسل ذخیره نمایید.

البته برای ساخت فایل های CSVمی توانید از notepadخود ویندوز هم استفاده کنید.(تصویر زیر)

نکته ای که نیاز به توضیح دارد این است که اگر فقط آدرس ایمیل ها را وارد می کنید نیازی نیست تمامی اطلاعات را کامل کنید.

 

گام پنجم :

بعد از چند ثانیه (با توجه با حجم فایل و سرعت اینترنت شما) لیست ایمیل ها در جیمیل قابل مشاهده اند. در این قسمت امکان ویرایش و حذف بصورت موردی یا حذف بصورت گروهی وجود دارد. برای راحتی کار بهتر است ایمیل ها را گروه بندی کنید. برای این کار کافیست همۀایمیل ها را انتخاب کنید و مطابق تصاویر زیر آنها را گروه بندی کنید.

حتماً با خودتان می گویید دلیل این گروه بندی کردن چیه ؟ پاسخ روشن است، دلیل گروه بندی کردن ایمیل ها این است که وقتی می خواهید ایمیلی را به گروهی ارسال کنید در قسمت Composeو سپس فیلد Toکافیست نام گروه خود را که قبلاً ساخته اید وارد نمایید. جیمیل ایمیل ارسالی شما را به تمام اعضای آن گروه می فرستد.

 

نویسنده : zardeh
بازدید [ 48 ]

yahoo

یکی از مشکلاتی که به تازگی برای کاربران ایرانی یاهو پیش آمده است، عدم پشتیبانی از نام کشور ایران در فهرست کشورها هنگام تکمیل فرم عضویت جهت ساخت ایمیل جدید است.

برخی کاربران فکر میکنند اینجا پایان راه است و دیگر راهی وجود ندارد در صورتی که در اینجا ترفندی وجود دارد که به راحتی قادر به ساخت ایمیل یاهو باشید.

برای استفاده از این ترفند مراحل زیر را به دقت دنبال کنید:
از مروگر کروم ، فایرفاکس یا اپرا استفاده کنید.
1. ابتدا به بخش ایمیل های سایت یاهو رفته و رویCreate New Account کلیک کنید.
2. فرم عضویت را مطابق با قوانین یاهو پر کنید.
3. در کادر شماره تلفن همراه ، به صورت پیش فرض پیش شماره 1+ انتخاب شده و شما می باید در مقابل آن نیز شماره تلفن خود را وارد کنید . در این مرحله باید شماره تلفن همراه خود را بدون در نظر گرفتن صفر در ابتدای آن وارد کنید.
4. در ادامه باید با استفاده از قابلیتInspect Element در مرورگر خود در مقادیر متغیرهای ارسالی همراه با فرم عضویت تغییراتی ایجاد کنید . برای انجام اینکار روی عبارت 1+ کلیک راست کرده و گزینهInspect Element را انتخاب کنید.
5. با کمی دقت در کد های محدوده انتخابی می توانید خط زیر را پیدا کنید:
Value=”1”name=”mobile CountryCode”
6. پس از پیدا کردن عبارت بالا ، باید مقدار مقابلValue را از 1 به 98 تغییر دهید.
7. پس از اعمال تغییرات ، پنجرهInspect Element را ببندید بدون هیچ تغییر دیگری رویCreate My Account کلیک کنید.
8. چنانچه اطلاعات در خواستی در تمام فرم ها را به دقت وارد کرده باشید بدون هیچ خطایی به مرحله وارد خواهید شد ،؛ در صورتی که خطایی در اطلاعات وارد شده وجود داشته باشد و صفحه دوباره برای شما باز شود ، باید مرحله 4 تا 7 را باز برای تغییر کد کشور انجام دهید.
9. با تکمیل موفقیت آمیز فرم ثبت نام به صفحه تائید شماره تلفن هدایت خواهید شد. در این صفحه باید روی گزینهSend SMS کلیک کنید و کد فعال سازی که برای شما ارسال میشود را در کادر مربوط وارد کنید...

نویسنده : zardeh
بازدید [ 96 ]

طریقه حذف کردن اکانت ایمیل :

 

حذف سرویس اکانت ایمیل یاهو YAHOO MAIL)) :

 

حذف سرویس اکانت ایمیل هات میل  HOTMAIL)) :

 

حذف سرویس اکانت گوگل میل یا جی میل  GMAIL)) : 

طریقه حذف کردن اکانت ایمیل در GMAIL,YAHOO,HOTMAIL))

گاهی پیش آمده که کاربران سایتهای یاهو مایکروسافت و گوگل خواسته باشند به دلایل گوناگونان امنیتی یا استفاده از سرویسهای سایتهای دیگر اقدام به بستن حساب خود در یکی از این سایتها نموده باشند اما به دلیل حساسیت موضوع پاک شدن ناخواسته ایمیل کاربران این سایتها که بیشتر به دلیل آشنا نبودن کاربران با مکانیسم عملکرد هر گزینه پیش می آید این سایتها گزینه حذف کاربرهای خود از سرویس های ارایه شده به آن ها را در صفحات و آپشن های مخفی و با دقت بیشتر کاربر به توضیحات آن قرار می دهند که این خود سبب سردر گمی کاربران به خصوص ایرانیان که با زبان انگلیسی آشنا یی کمی دارند منجر می شود. از این رو بر آن شدیم تا طریقه انجام این عمل را مر حله به مرحله به شما عزیزان آموزش دهیم .

حذف سرویس اکانت ایمیل یاهو YAHOO MAIL)) :

ابتدا وارد صندوق پستی وب میل خود شده و سپس صفحه جدیدی را جداگانه در مرورگر خود بار گذاری نمایید و آدرس زیر را در آن تایپ نموده و زمانی که صفحه فوق باز شد در کادر پایین صفحه پسورد خود به همراه تایپ تصویر امنیتی در کادر مخصوص و سپس فشردن دگمه تایید صحت اطلاعات ورودی و بعد از چند ثانیه صفحه ای مبنی بر پیام حذف کاربر از سرویس یاهو در صورت عدم بروز مشکل در ارسال و مندرجات فرم برای شما ظاهر می شود. در این حالت تمام صفحات را ببندید. در این حالت حساب  ایمیل شما به مدت 120 روز قابل دسترسی برای شما با همان رمز عبور خواهد بود و بعد از 120 روز عدم مراجعه آدرس ایمیل شما برای ثبت مجدد توسط افراد دیگر مجاز خواهد بو د ودر این حالت تمام اطلاعات میل باکس و پروفایل  شما برای همیشه پاک  و از بین خواهد رفت.

https://edit.yahoo.com/config/delete_user

حذف سرویس اکانت ایمیل هات میل  HOTMAIL)) :

ابتدا آدرس زیر را در مرورگر خود بار گذاری نموده وسپس از صفحه ورود آدر ایمیل به طور کامل و رمز عبور خود را تایپ نمایید و از صفحه باز شده دکمه  (Close  Account)رابرای بستن ایمیل و دکمه (Cancel)را برای لغو عمل فوق بزنید. در این حالت حساب  ایمیل شما به مدت 120 روز قابل دسترسی برای شما با همان رمز عبور خواهد بود و بعد از 120 روز عدم مراجعه آدرس ایمیل شما برای ثبت مجدد توسط افراد دیگر مجاز خواهد بو د ودر این حالت تمام اطلاعات میل باکس و پروفایل  شما برای همیشه پاک  و از بین خواهد رفت.

http://g.live.com/0HE_TRACKSTAR_ENUS9/84016

حذف سرویس اکانت گوگل میل یا جی میل  GMAIL)) :

ابتدا وارد صندوق پستی وب میل خود شده و سپساز منوی بالای صفحه ایمیل گزینه my servicesرا انتخاب نمایید واز صفحه باز  شده قسمت my services  گزینه  Editرانتخاب نمایید وپس از آن شما وارد صفحه حذف ایمیل و کلیه اطلاعات شخصی و نام اکانت میشوید در این صفحه گزینه دوم را مبنی بر بستن وحذف تمامی سرویسهای گوگل انتخاب نموده و در صفحه جدیدی که باز می شود تمام  فیلدها را به حالت فعال (یا چک باکس پر)در آورده و در کادر وسط صفحه  فقط رمز عبور خود را نوشته و متعاقب آن دکمه تایید حذف را بزنید در این حالت برخلاف سرویس یاهو و هات میل دیگر مهلت 120 روزه به شما داده نخواهد شد وتمام اطلاعات میل باکس و پروفایل  شما برای همیشه پاک  و از بین خواهد رفت.

نویسنده : zardeh
بازدید [ 224 ]
zaitoon